Szkolenia z zamówień publicznych

MichaelGaida / Pixabay

Bardzo dobrym rozwiązaniem dla większości przedsiębiorstw jest przeprowadzenie szkolenia z zakresu prawa zamówień publicznych. Na nim w krótkim czasie i w efektywny sposób pracownicy dowiedzą się nie tylko o istocie danego prawa oraz zawartych w nich przepisach ale również o tym jak wpływa na zakres ich działalności. Szkolenie odbywa się z naciskiem na te elementy, które uległy nowelizacji. Dzięki temu otrzymujemy wiedzę praktyczną, która nie wymaga indywidualnego pozyskiwania informacji bądź ich uaktualniana.

Rodzaje szkoleń

Odrębne szkolenie odbywa się dla firm telekomunikacyjnych. Skupia się ono przede wszystkim na zmianach, jakie zostały wprowadzone w ustawie o prawie telekomunikacyjnym.

Zdobywa się na nim nie tylko wiedzę o obowiązujących zasadach i prawach ale również o tym jakie zmiany powinny zostać dokonane bezpośrednio w naszym przedsiębiorstwie. Bardzo często wymaga to nie tylko dokonania przeglądu obowiązujących dotychczas cenników, wzorów umów czy też regulaminów ale również ich zmian. Pod jakim kontem ich dokonywać oraz w jaki sposób dowiadujemy się właśnie w czasie trwania szkolenia.

Szkolenia dla Ciebie

Szkolenia publiczne są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób na różnych pozycjach w przedsiębiorstwie. Bardzo ważne jest aby każdy z pracowników wiedział aktualnie obowiązujących zasadach i przepisach. Znajomość ich zmian jest równie istotna i pozwala uniknąć kar i problemów związanych z niedostosowaniem się do nich. Dzięki temu, że szkolenia prowadzone są przez osoby specjalizujące się w danej dziedzinie mamy pewność, co prawidłowego i rzetelnego przekazywania przez nich informacji.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę : http://www.pierog.pl/szkolenia/szkolenia-zamowienia-publiczne.html