Czym dokładnie jest Prosecco Van?

W dniu naszego ślubu pragniemy zrobić wszystko, aby zapadł on jak najbardziej w pamięci naszej oraz w pamięci naszych gości. Poszukując niepowtarzalnych atrakcji na to szczególne wydarzenie Para Młoda szuka inspiracji we wszelkich możliwych miejscach, od porad przyjaciół i rodziny, aż po wyszukiwarki internetowe. Możliwości jest wiele, ale ciężko jest wytypować te pomysły, które spodobają się naszym gościom. Jedną z mało znanych atrakcji jest możliwość, by wynająć bar mobilny na wesele w postaci Prosecco Vana.

Jaki jest ciekawy pomysł na atrakcję weselną?

Jest to dosyć nowatorski pomysł by umieścić w niewielkim włoskim trójkołowym pojeździe – Piaggio Ape, mały mobilny bar na wesela. Sam pojazd ma bardzo kompaktowe wymiary i jest przystosowany do tego by zmieścić się praktycznie w każdej przestrzeni, niezależnie od tego czy to hotelowy hol czy ogrody domu weselnego. Podstawową funkcją, jaką pełni Prosecco Van jest oczywiście dostarczanie schłodzonych win i innych trunków dla gości weselnych. Jednakże ten mały mobilny bar pełnić może dodatkową rolę jako element ogólnego wystroju czy motywu przewodniego wesela.

Czy gościom weselnym taki bar mobilny się spodoba?

Prosecco Van jest nietypową formą serwowania trunków i na pewno będzie hitem wśród atrakcji weselnych. Dzięki swojemu niecodziennemu wyglądowi jest niemal gwarantowane, że przyciągnie wzrok biesiadników. Cała impreza weselna zapadnie w pamięci wszystkim, którzy towarzyszyli nam w tym szczególnym dniu.